wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Seminarium pn. „Marketing lokalnej żywności", 16 stycznia 2024 r.

Data utworzenia: 02-01-2024 ; Data wydarzenia: 16-01-2024

Seminarium pn. „Marketing lokalnej żywności", 16 stycznia 2024 r.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na seminarium pn. „Marketing lokalnej żywności”, które odbędzie się w dniu 16.01.2024 r., w Domu Weselnym „PERŁA WARMII” w Lidzbarku Warmińskim, przy ul. Dąbrowskiego 22 c.

Przybliżymy Państwu zagadnienia związane z wybranymi działaniami marketingowymi, które są nieodzownym wsparciem w zakresie wprowadzania na rynek wszelkich artykułów żywnościowych, a wśród nich produktów wytworzonych przez lokalnych producentów rolnych. Pragniemy przekazać Państwu wiedzę przydatną w prowadzeniu działalności związanej
z produkcją i wprowadzaniem do obrotu własnych produktów spożywczych.

Chęć udziału w seminarium należy zgłosić organizatorowi merytorycznemu – Pani Monice Hodór, st. Specjaliście Sekcji Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki -
na adres email: m.hodor@w-modr.pl bądź telefonicznie pod nr. tel. 665 870 019.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

Ze względów organizacyjnych proszę o dokonanie ZGŁOSZENIA DO DNIA 9 STYCZNIA 2024 r.

OSOBY UCZESTNICZĄCE W SPOTKANIU POWINNY POSIADAĆ TELEFONY Z DOSTĘPEM DO FACEBOOKA I INSTAGRAMU (z ładowarką) CELEM AKTYWNEGO W NIM UDZIAŁU.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym seminarium z udziałem eksperta z ogromnym doświadczeniem w dziedzinie marketingu – Pani Sylwii Dębowskiej-Lenart, założycielki Agencji Marketingowej Lenart Interactive w Olsztynie.

u PROGRAM.pdf (202.48 KB, PDF)
Źródło: WMODR
Opracowanie: Monika Hodór