wmodr.pl

WMODR >> Quality WMODR >> PARTNERZY Quality WMODR >>

SWÓJ MIÓD Pasieka Domowa Iwona i Jacek Stankiewicz

Produkt, który właśnie zakupiłeś jest zarejestrowany w programie identyfikacji i kontroli produktów: Quality WMODR -  zorganizowanym systemie produkcji oraz sprzedaży (QWMODR), dzięki któremu posiadasz pełną wiedzę o jego pochodzeniu i jakości.

Współpracujący Doradca WMODR - mgr inż. Jerzy Bancewicz - główny specjalista ds. produkcji zwierzecej

                                                            - dr inż. Rodian Pawłowski - główny specjalista ds. produkcji zwierzecej, chowu i hodowli trzody chlewnej

Producent i pochodzenie produktów: Swój Miód Pasieka Domowa Iwona i Jacek Stankiewicz, ul. Olsztyńska 128, 11-001 Dywity

Pasieka Domowa prowadzona jest przez kolejne pokolenie z miłości do pszczół. Państwo Stankiewicz zachowują  pełną harmonię z naturą i oferują taką ilość produktów, z którymi pszczoły w danym roku,  danym czasie  i określonym miejscu  są w stanie się z nami podzielić,  bez szkody dla swojej rodziny.   Nasze ule stoją na Warmii, w północno-wschodniej części Rozgit, a pszczoły żyją pośród sosnowych lasów, starych sadów i kilkudziesięsiu hekatarów naturalnych łąk porośniętych polnymi  kwiatami od wiosny do jesieni.  Prowadzimy sprzedaż głównie stacjonarną i wyłącznie SWOJEGO MIODU  z naszych terenów. 

Biobezpieczeństwo gospodarstwa -  Gospodasrtwo spełnia wszystkie wymogi Wojewódzkiej Inspekcji Weterynaryjnej w zakresie:

  • rejestracji pasieki,
  • sprzedaży bezpośredniej,
  • rolniczego handlu detalicznego 

Posiada wszelką dokumentację dotyczącą zwalczania waroozy.

 

Opracowanie: Magdalena Zielińska