WMODR >> Powiatowe Zespoły Doradztwa >> PZDR nr 4: Zespół Doradców w Olsztynie >>

Zasady i wymogi przyznawania płatności bezpośrednich i ONW w 2021 roku oraz wypełnianie wniosków o przyznanie płatności z pomocą aplikacji eWniosekPlus.

Data utworzenia: 07-04-2021 ; Data wydarzenia: 13-04-2021 ; Powiat: olsztyński

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego nr 4: Zespół Doradców w Olsztynie organizuje szkolenie online na temat:. "Zasady i wymogi przyznawania płatności bezpośrednich i ONW w 2021 roku oraz wypełnianie wniosków o przyznanie płatności z pomocą aplikacji eWniosekPlus". Niestety z powodu nadal panującej pandemii nie możemy spotkać się z Państwem osobiście, ale jako pracownicy Warmińsko - Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego chcemy docierać do Państwa z wszelkimi istotnymi informacjami, dlatego już teraz serdecznie zapraszamy na spotkanie wirtualne, które odbędzie się 13 kwietnia 2021 roku (wtorek) o godzinie 12:00. Szkolenie poprowadzą: Wanda Kępczyńska (Kierownik ZD w Olsztynie) oraz Renata Gazda (Główny Specjalista DE). Osobą odpowiedzialną za organizację  szkolenia  jest Wanda Kępczyńska tel. kontaktowy: 695990236, adres mailowy: w.kepczynska@w-modr.pl,  Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy uprzednio się zarejestrować klikając w poniższy link:

https://forms.gle/FNw3wtaYg9RHBjct9

Przed e-szkoleniem każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma na wskazany przy rejestracji adres mailowy, link do szkolenia online, który umożliwi udział w wirtualnym spotkaniu. Serdecznie zapraszamy!

Opracowanie: Wanda Kępczyńska