wmodr.pl

WMODR >> Targi >> Ogłoszenia o targach >>

XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze, 22-23 kwietnia 2023 roku

XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze, 22-23 kwietnia 2023 roku

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na XIII Wiosenne Targi Ogrodnicze, które odbędą się w dniach 22-23 kwietnia 2023 roku na terenie Ośrodka przy ul. Jagiellońskiej 91 w Olsztynie.

INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW:
Po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem Targów uzupełnione karty zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać do WMODR z siedzibą w Olsztynie. 

Karty zgłoszenia uczestnictwa w Targach można nadsyłać
pocztą na adres: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91; 10-356 Olsztyn z dopiskiem TARGI
faxem: 89/ 526-44-39; 526-82-29; 535-76-84 wew. 47
e-mailem na adres: targi@w-modr.pl  lub sekretariat@w-modr.pl


Regulamin Targów (pobierz)

Karty zgłoszenia:

karta dla wystawców branżowych (pobierz)

karta dla wystawców prezentujących przetwórstwo rolno - spożywcze w tym żywność tradycyjną i regionalną (pobierz)

karta dla wystawców prezentujących rękodzieło ludowe (pobierz)


Szczegółowe informacje o targach udzielają:

Radosław Skudlarz tel. 89 535 76 84, wew. 51: tel. kom. 695 551 071, e-mail: r.skudlarz@w-modr.pl
Ewa Janowiak  tel. 89/ 535 76 84, wew. 61; tel. kom 665 860 803. , e-mail: e.janowiak@w-modr.pl 

 

Osoby odpowiedzialne za poszczególne sektory:

Rękodzieło: 

Marta Bieciuk, tel. 89/526 44 39, wew. 49; tel. kom.  665 890 142, e-mail: m.bieciuk@w-modr.pl

Rośliny:

Maja Jurczak, tel. 89/ 526 44 39, wew. 52; tel. kom. 665 991 329, e-mail: m.jurczak@w-modr.pl

Przetwórstwo rolno-spożywcze:

Marcin Cyrankowski, tel. 89/ 535 76 84, wew. 56; tel. kom. 695 990 231, e-mail: m.cyrankowski@w-modr.pl

Maszyny rolnicze, nawozy, budownictwo, odnawialne źródła energii:

Paweł Urbanowicz, tel. 89/ 526 44 39, wew. 54; tel. kom. 665 895 606; e-mail: p.urbanowicz@w-modr.pl

Instytucje, szkoły i inne podmioty:

Agnieszka Stajszczak, tel. 89/535 76 84, wew. 51: tel. kom. 665 830 954, e-mail: a.stajszczak@w-modr.pl

Zwierzęta:

Agnieszka Sołtysiak, tel. 89/ 526 44 39, wew. 40;  tel. kom. 665 891 386, e-mail: a.soltysiak@w-modr.pl


Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach.

WMODR zastrzega możliwość odwołania Targów, jeśli nie będą mogły się one odbyć ze względu na przepisy związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19.

Opracowanie: Radosław Skudlarz