wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Bezpłatne szkolenie „Metody ograniczające stosowanie antybiotyków w produkcji zwierzęcej – szkolenie dla beneficjentów ekoschematu Dobrostan zwierząt”

Data utworzenia: 12-06-2024

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza wszystkich zainteresowanych na szkolenie pn. „Metody ograniczające stosowanie antybiotyków w produkcji zwierzęcej – szkolenie dla beneficjentów ekoschematu Dobrostan zwierząt”.

Szkolenie jest bezpłatne, skierowane do wszystkich rolników realizujących interwencję dotyczącą dobrostanu zwierząt, którzy zgodnie z ustawą o PS WPR 2023-2027 zobowiązani są do jednorazowego odbycia szkolenia z zakresu metod ograniczających stosowanie antybiotyków w produkcji zwierzęcej, po którym otrzymają zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Wymóg ten obowiązuje od 2024 roku.

Po ukończeniu szkolenia pobrane zaświadczenie każdy rolnik zobowiązany jest  załączyć do swojego indywidualnego konta na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR). Szkolenie można ukończyć najpóźniej do dnia 14 marca 2025 roku.

Od 12 czerwca 2024 r. istnieje możliwość ukończenia ww. szkolenia w formie e-learningowej na platformie MOODLE

link do szkolenia - ROZPOCZNIJ SZKOLENIE

 

Zapraszamy serdecznie

 

Opracowanie: mgr Aleksandra Misztuk - kierownik Działu Metodyki Doradztwa, Szkoleń i Wydawnictw