wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Festiwal Polska od Kuchni - konkursy dla Kół Gospodyń Wiejskich

Data utworzenia: 20-03-2024

Festiwal „Polska od Kuchni” jest świętem smaków, które dedykowane jest miłośnikom polskiej kuchni. Na prośbę Organizatora wydarzenia zapraszamy wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich do udziału w zaplanowanych konkursach. To doskonała okazja do uhonorowania wkładu Kół Gospodyń Wiejskich w promowanie bogactwa oraz różnorodności lokalnej tradycji. 

Festiwal stanie się miejscem spotkania najlepszych kucharzy, pasjonatów kulinarnych oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje kulinarne horyzonty. Na odwiedzających czekają liczne stoiska z regionalnymi przysmakami, warsztaty kulinarno-edukacyjne, degustacje potraw przygotowywanych na żywo oraz wiele innych atrakcji. To wyjątkowe wydarzenie odbywa się już po raz czwarty, tym razem z Menu Wolności (ogólnopolska akcja społeczna mająca na celu rozpropagowanie wśród wszystkich Polaków idei wspólnego i radosnego świętowania rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 r.) oraz nową Ambasadorką – Katarzyną Bosacką. 

Zgłoszenia do konkursów przyjmowane są do 29 marca br. 

Więcej informacji na temat Festiwalu znajduje się na stronie: www.festiwalpolskaodkuchni.pl oraz na portalach społecznościowych:
Facebook:
https://www.facebook.com/polskaodkuchni 
Instagram:
https://www.instagram.com/festiwalpolskaodkuchni

Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu "Polska od Kuchni" i odkrywania bogactwa polskiej kuchni i smaku prawdziwej tradycji kulinarnej.

 

Źródło: Organizator Festiwalu od Kuchni
Opracowanie: Monika Hodór