wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Szkolenie dla beneficjentów działań PROW na lata 2014-2020 - „Integrowana produkcja i integrowana ochrona roślin rolniczych i ogrodniczych” 

Data utworzenia: 04-12-2023

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, organizuje szkolenia dla beneficjentów działań PROW na lata 2014-2020:  "Premie dla młodych rolników" i "Restrukturyzacja małych gospodarstw",  którzy otrzymali pozytywną decyzję z ARiMR, a podjeli takie zobowiązanie składając wniosek o pomoc.

Termin i temat:


 

  •   „Integrowana produkcja i integrowana ochrona roślin rolniczych i ogrodniczych”    Termin szkolenia 11.12.2023 r.             LINK DO REJESTRACJI               

     


Kartę zgłoszenia na szkolenie (zamieszczona na końcu strony),  należy wypełnić, wydrukować i własnoręcznie podpisać we wszystkich oznaczonych miejscach. Podpisaną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy (w formie skanu): r.skudlarz@w-modr.pl  lub pocztą tradycyjną na adres: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie; ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn.


Szkolenie są odpłatne.  Dane do przelewu otrzymają osoby, które prześlą kartę zgłoszenia oraz zarejestrują się na szkolenie.

Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają stosowne zaświadczenie, potwierdzające udział w szkoleniu – wymagane do wniosku o płatność.


Osoby do kontaktu:

Radosław Skudlarz: tel. 695 551 071 ; r.skudlarz@w-modr.pl

Opracowanie: Radosław Skudlarz