wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Zapraszamy na bazarki WMODR

Data utworzenia: 29-04-2020

Zapraszamy na bazarki WMODR

Bazarek WMODR to miejsce w którym znajdziesz producentów rolnych z województwa warmińsko-mazurskiego oraz Twojego powiatu oferujących zawsze świeże i najwyższej jakości produkty rolne.

Pandemia koronawirusa spowodowała zamknięcie, jeszcze do niedawna tętniących życiem targowisk lokalnych, na których konsumenci zaopatrywali się w dobrą, polską żywność od „rolnika”. Wielu z producentów warzyw i owoców ma dziś ograniczony zbyt swoich produktów z powodu zamknięcia targowisk oraz innych miejsc, do których dostarczali swoje produkty np. barów, restauracji czy stołówek.

Aby wesprzeć producentów rolnych z naszego regionu w sprzedaży wytworzonych przez nich produktów WMODR udostępnił na portalu społecznościowym facebook 20 grup dyskusyjnych o nazwie „Bazarek WMODR” - 19 bazarków dla poszczególnych powiatów oraz bazarek wojewódzki, na którym prezentowane będą oferty produktów unikalnych w skali województwa. Dzięki temu narzędziu producenci będą mogli nieodpłatnie zamieszczać swoje oferty sprzedaży owoców, warzyw, żywności tradycyjnej i regionalnej, wyrobów przetwórstwa rolno-spożywczego wyprodukowanych w gospodarstwie rolnym, produktów pszczelich, krzewów, roślin ozdobnych oraz materiału szkółkarskiego, a kupujący zamieścić ogłoszenie o chęci kupna określonego asortymentu.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie nie pośredniczy w transakcjach, nie pobiera od nich prowizji, nie odpowiada za ewentualne roszczenia - udostępnia tylko miejsce do komunikacji pomiędzy producentami żywności a odbiorcą końcowym.

Zapraszamy do wizyty na "Bazarkach WMODR", których wykaz znajdą Państwo poniżej:

Bazarek WMODR - warmińsko-mazurski

Bazarek WMODR - powiat bartoszycki

Bazarek WMODR - powiat braniewski

Bazarek WMODR - powiat działdowski

Bazarek WMODR - powiat elbląski

Bazarek WMODR - powiat ełcki

Bazarek WMODR - powiat giżycki

Bazarek WMODR - powiat gołdapski

Bazarek WMODR - powiat iławski

Bazarek WMODR - powiat kętrzyński

Bazarek WMODR - powiat lidzbarski

Bazarek WMODR - powiat mrągowski

Bazarek WMODR - powiat nidzicki

Bazarek WMODR - powiat nowomiejski

Bazarek WMODR - powiat olecki

Bazarek WMODR - powiat olsztyński

Bazarek WMODR - powiat ostródzki

Bazarek WMODR - powiat piski

Bazarek WMODR - powiat szczycieński

Bazarek WMODR - powiat węgorzewski

Opracowanie: Mirosław Fesnak