wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Szkolenie pt. „Zioła w domowej apteczce"

Data utworzenia: 27-10-2023

Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie, Oddział w Krakowie, organizuje - w dniach 3.11. - 23.12.2023 r. - szkolenie e-learningowe pt. „Zioła w domowej apteczce". Jest ono adresowane do mieszkańców obszarów wiejskich, a także do przedstawicieli nauki i organizacji pozarządowych. Celem szkolenia jest podniesienie wiedzy mieszkańców wsi, w tym w szczególności kobiet wiejskich dotyczącej wykorzystania ziół m.in. w działalności gospodarczej oraz zastosowania roślin zielarskich w gospodarstwie domowym. Udział w szkoleniu pozwoli na poznanie praktycznych informacji w zakresie zbioru roślin, przetwórstwa ziół i roślin aromatycznych oraz przekazanie wiedzy w zakresie właściwości ziół i ich przetworów, a także higieny i profilaktyki zdrowotnej.

Rekrutacja na szkolenie prowadzona będzie w trybie ciągłym do dnia 8.12.2023 r. Rejestracja na szkolenie odbywa się poprzez platformę e-CDR pod adresem https://planowanie.cdr.gov.pl/szkolenia/. Na podanej stronie należy w pierwszej kolejności się zarejestrować, a następnie zalogować i zapisać na szkolenie. O uczestnictwie w kształceniu decyduje terminowe dopełnienie zgłoszenia, a w przypadku dużej liczby chętnych kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Więcej szczegółów dotyczących szkolenia pt.„Zioła w domowej apteczce" znajdą Państwo na stronie internetowej Organizatora  - https://www.cdr.gov.pl/

Źródło: Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie
Opracowanie: Monika Hodór