wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Zgłoś się na "agroWARMA 2023" Targi Warmii i Mazur

Data utworzenia: 31-07-2023 ; Data wydarzenia: 26-08-2023

           

Szanowni Państwo!

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w "agroWARMA 2023" - największym wydarzeniu branżowym w północno-wschodniej Polsce, podczas którego odbędą się między innymi XXIX Jesienne Targi Rolnicze „Wszystko dla rolnictwa”. Podobnie jak w roku ubiegłym spotkamy się na terenie lądowiska w Gryźlinach  (ul. Lotnicza 2, Gryźliny) w dniach 26-27 sierpnia 2023 r. 

Przez dwa dni teren lądowiska w Gryźlinach stanie się miejscem spotkań i wymiany doświadczeń na organizowanych przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego XXIX Jesiennych Targach Rolniczych, Warmińsko-Mazurskiej Wystawie Zwierząt Hodowlanych oraz V Forum Innowacji, którego tematyką przewodnią będzie szeroko rozumiane bezpieczeństwo i higiena pracy w sektorze rolnym.

Podczas ubiegłorocznej edycji tego wydarzenia gościliśmy ponad 200 wystawców, z których ofertą zapoznało się ponad 55 tys. osób.

Jesienne Targi Rolnicze „Wszystko dla rolnictwa” to przedsięwzięcie o bogatej historii promujące rolnictwo i płody produkcji rolnej z regionu Warmii i Mazur. Będą one doskonałą okazją do skorzystania z porad specjalistów i doradców rolnych, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z nowinkami technologicznymi w dziedzinie rolnictwa.

Na targach prezentowane będą maszyny i urządzenia rolnicze, pasze i dodatki paszowe, wyposażenie budynków inwentarskich, zwierzęta hodowlane i ozdobne, nawozy i środki ochrony roślin, budownictwo, odnawialne źródła energii, krzewy i rośliny ozdobne, wyposażenie ogrodów, żywność tradycyjna i regionalna, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz instytucje działające na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich.

Równolegle z Targami odbywać się będzie Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na której swój bogaty dorobek zaprezentują hodowcy bydła mlecznego i mięsnego, koni oraz owiec i kóz.

Położone przy drodze ekspresowej S51 lądowisko w Gryźlinach to miejsce doskonale skomunikowane, gwarantujące komfortowe warunki do organizacji tego przedsięwzięcia. Do Państwa dyspozycji przeznaczymy 7 ha terenów wystawienniczych oraz drugie tyle na potrzeby organizacji parkingów dla osób nas odwiedzających.

Już dziś gorąco zachęcam Państwa do udziału w tym przedsięwzięciu!

                                 

Damian Godziński

Dyrektor
WMODR z siedzibą w Olsztynie

 

INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW:
Po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem Targów uzupełnione karty zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać do WMODR z siedzibą w Olsztynie, a w przypadku wystawców reprezentujących branże: odnawialne źródła energii oraz budownictwo do Partnera - Fundacji Edukacyjnej "Promyk Energii". Termin nadsyłania „Kart Zgłoszenia uczestnictwa w Targach” upływa z dniem 5 sierpnia 2023 r. (tj. 3 tyg. przed rozpoczęciem targów).

Karty zgłoszenia uczestnictwa w Targach można nadsyłać
pocztą na adres: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91; 10-356 Olsztyn z dopiskiem TARGI
e-mailem na adres: targi@w-modr.pl  lub sekretariat@w-modr.pl

W przypadku wystawców prezentujących odnawialne źródła energii oraz budownictwo karty zgłoszenia uczestnictwa w Targach należy przesyłać Partnerowi - Fundacji Edukacyjnej "Promyk Energii"
pocztą na adres: Fundacja Edukacyjna „Promyk Energii” ul. Wodna 5, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie
e-mailem na adres: promykenergii.targioze@gmail.com.


Szczegółowa informacja dla samochodów osobowych jak dojechać na targi do pobrania TUTAJ
Szczegółowa informacja dla samochodów ciężarowych jak dojechać na targi do pobrania TUTAJ


Karty zgłoszenia uczestnictwa w targach:
Karta dla wystawców branżowych (pobierz)
Karta dla wystawców prezentujących odnawialne źródła energii i budownictwo (pobierz)
karta dla wystawców prezentujących przetwórstwo rolno-spożywcze w tym żywność tradycyjną i regionalną (pobierz)
karta dla wystawców prezentujących rękodzieło ludowe (pobierz)
karta dla podmiotów gastronomicznych (pobierz)

Regulamin Targów (pobierz)

Regulamin porządkowy (pobierz)

Regulamin porządkowy wystawy zwierząt hodowlanych (pobierz)

Szczegółowe informacje o targach udziela z ramienia organizatora:
Mirosław Fesnak tel. 89 535 76 84, wew. 45: tel. kom. +48 605 098 542, e-mail:m.fesnak@w-modr.pl

Szczegółowe informacje o targach w zakresie udziału wystawców prezentujących odnawialne źródła energii oraz budownictwo udziela z ramienia Partnera:
Klaudia Otrembska tel. +48 789 436 584, e-mail: promykenergii.targioze@gmail.com

Lokalizacja wydarzenia:


Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach.

WMODR zastrzega możliwość odwołania Targów, jeśli nie będą mogły się one odbyć ze względu na przepisy związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19.

Dokumenty do pobrania:

Opracowanie: Mirosław Fesnak