wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Webinarium pt. „Warunkowość, dopłaty bezpośrednie, ekoschematy’’

Data utworzenia: 10-03-2023 ; Data wydarzenia: 22-03-2023

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie ma przyjemność zaprosić na webinarium pt. „Warunkowość, dopłaty bezpośrednie, ekoschematy’’, które odbędzie się 22 marca 2023 r., początek godz. 10:00.

Szkolenie będzie miało formę online i odbędzie się z udziałem Pani Joanny Czapli, dyrektor Departamentu Płatności Bezpośrednich, MRiRW.

Kampania wnioskowa 2023 wprowadza zmiany w zasadach przyznawania płatności. Zmiany wynikają z reformy Wspólnej Polityki Rolnej 2023-2027 i nakładają na rolników nowe obowiązki. Obowiązujący w nowym okresie programowania system nowej „zielonej architektury” składa się ze wzajemnie uzupełniających się wymogów obowiązkowych oraz dodatkowych zachęt do stosowania praktyk rolniczych korzystnych dla środowiska i klimatu.

Przedstawione podczas webinarium informacje pomogą rolnikom przygotować się do składania wniosków o płatności bezpośrednie w 2023 roku.

Webinarium będzie doskonałą okazją do poznania ww. zagadnień. Chęć udziału w webinarium należy zgłosić poprzez dokładne wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, dostępnego pod linkiem:  https://forms.gle/xpvHnJ5k7wPdKjnGA


Organizator merytoryczny spotkania: Renata Gazda,  tel. 665 890 151, e-mail: r.gazda@w-modr.pl

Na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, w dniu webinarium zostanie przesłany link z dostępem do spotkania.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i udziału w webinarium!

W załączeniu - program 

Opracowanie: Renata Gazda