wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

„My i RYBY” – II edycja konkursu plastycznego dla dzieci

Data utworzenia: 28-11-2022

„My i RYBY” – II edycja konkursu plastycznego dla dzieci

Jesteś osobą kreatywną i lubiącą zdobywać nagrody? Malujesz, rysujesz albo wyklejasz? Zauważyłeś zmiany w Twojej okolicy dzięki Europejskiemu Funduszowi Morskiemu i Rybackiemu? Chcesz się tym z nami podzielić? Ten konkurs jest dla Ciebie!

II edycja konkursu pn. „My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas“

Zasady udziału

Pokaż nam, co zmieniło się w Twoim otoczeniu dzięki Europejskiemu Funduszowi Morskiemu i Rybackiemu. Może będzie to nowe miejsce rekreacji i odpoczynku nad wodą, wybudowana ścieżka edukacyjno-przyrodnicza albo nowe huśtawki na placu zabaw? A może brałeś udział w dodatkowych zajęciach lub warsztatach edukacyjnych? Może rodzice rozwinęli swoją firmę, zmodernizowali maszyny? Może w Twojej okolicy założono stawy, w których rybacy hodują karpie lub inne ryby? Może wiesz, że niedaleko od Ciebie w trosce o czystość wód zadbano o koryto rzeki lub usunięto zanieczyszczenia? Rozejrzyj się, te zmiany są wszędzie wokół nas.

Wystarczy, że wyślesz nam swoją pracę konkursową prezentującą, jak wiele w Polsce zmieniły środki unijne z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” (PO RYBY 2014–2020). Wszystko zależy od Twojej kreatywności.

Na Twoją pracę czekamy do 3 marca 2023 r.

Dla kogo?

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych w 3 grupach wiekowych:

  • klasy I-III;
  • klas IV-VI;
  • klasy VII-VIII.

Nagrody dla zwycięzców

Organizator wyłoni 3 laureatów, których prace charakteryzować się będą oryginalnością, pomysłowością, estetyką oraz zgodnością z tematyką konkursu, w każdej kategorii wiekowej, w każdym z 16 województw.

Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe o wartości do 1000 zł. Dodatkowo przyznane zostaną wyróżnienia.

Jak się zgłosić?

Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. Uczestnicy zgłaszają się do konkursu indywidualnie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.


W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy do udziału!


 

Źródło: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Opracowanie: Sylwia Walesieniuk