WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

„Zdrowe, wydajne, dobrze zarządzane stado bydła mlecznego” - zapraszamy na webinarium

Data utworzenia: 11-10-2021 ; Data wydarzenia: 20-10-2021

Szanowni Państwo!

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie Oddział w Olecku serdecznie zaprasza na webinarium „Zdrowe, wydajne, dobrze zarządzane stado bydła mlecznego”, które odbędzie się 20 października 2021 roku  o godz. 10:00.

Prelegentami webinarium będą cenieni przedstawiciele nauki i praktyki, którzy podejmą ważne tematy szeroko pojętej profilaktyki zdrowotnej, utrzymania i właściwego użytkowania  stada bydła mlecznego. Poruszone zostaną istotne aspekty żywienia  krów wysokomlecznych, ich utrzymania jak również  problemy metaboliczne występujące w stadach a także przedstawione zostaną innowacyjne narzędzia hodowlane. Wykładowcy odpowiedzą również na zadawane przez Państwa pytania.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy rolników, hodowców bydła i producentów mleka, jak również doradców rolniczych, przedstawicieli instytucji pracujących na rzecz rolnictwa, samorządowców, szkoły rolnicze i wszystkich zainteresowanych tematem.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy kliknąć ZAREJESTRUJ SIĘ i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny.

Na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link z dostępem do webinarium.

Do udziału w webinarium zaprasza organizator merytoryczny - Dorota Michniewicz, tel. 665890158  e-mail: d.michniewicz@w-modr.pl

W załączniku dostępny jest szczegółowy program webinarium.

Opracowanie: Dorota Michniewicz