WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

"Prezentacja innowacji w rolnictwie województwa warmińsko-mazurskiego" - edycja 2021

Data utworzenia: 09-06-2021

"Prezentacja innowacji w rolnictwie województwa warmińsko-mazurskiego" - edycja 2021

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie kontynuuje realizację operacji pn.: „Prezentacja innowacji w rolnictwie województwa warmińsko-mazurskiego”, realizowana w ramach Planu Operacyjnego KSOW na lata 2020-2021.

Ubiegłoroczna edycja cyklu programów pt. "Twoja Rola" spotkała się z dużym zainteresowaniem oraz imponującymi wskaźnikami oglądalności na anternie TVP3 Olsztyn. Jest to sygnał, iż mieszkańcy obszarów wiejskich śledzą nowości rynkowe oraz z chęcią czerpią inspiracje prezentowane poprzez ukazanie dobrych praktyk naszych rodzimych pionerów.  

Celem operacji jest zaprezentowanie dobrych praktyk dotyczących wdrażania innowacji w produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz w przetwórstwie. Operacja jest skierowana do rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, przedstawicieli doradztwa rolniczego oraz  pracowników firm i instytucji działających na rzecz rolnictwa. Zupełnie nowa forma realizacji operacji w postaci audycji telewizyjnych na antenie TVP 3 Olsztyn skutecznie kształtuje proinnowacyjne postawy oraz zwiększa wiedzę na ten temat wśród odbiorców operacji z terenów woj. warmińsko-mazurskiego.                                                                          

Przedmiotem operacji jest nagranie i emisja 6 audycji telewizyjnych pod tytułem „Twoja Rola”. Każdy odcinek poświęcony jest innej tematyce.

Nowy odcinek zaprezentujemy Państwu już jutro, o godz. 18.15 na antenie TVP3 Olsztyn!

 

 

 

Opracowanie: Paulina Karaszkiewicz