WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Dobre praktyki wspólnego działania na obszarach wiejskich- spółdzielnie socjalne, działalności pozarolnicze

Data utworzenia: 19-05-2021 ; Data wydarzenia: 09-06-2021

Dobre praktyki wspólnego działania na obszarach wiejskich- spółdzielnie socjalne, działalności pozarolnicze

Szanowni Państwo!

Warmińsko–Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie Oddział w Olecku zaprasza na webinarium „Dobre praktyki  wspólnego działania na obszarach wiejskich - spółdzielnie socjalne, działalności pozarolnicze”, które odbędzie się 9 czerwca 2021 r. na platformie ZOOM.

Głównym celem seminarium jest przekazanie i upowszechnianie wiedzy w zakresie podejmowania wspólnych działań na obszarach wiejskich. Uczestnicy otrzymają informacje niezbędne do rozpoczęcia i prowadzenia spółdzielni socjalnych i działalności pozarolniczej, zalety i wady ich tworzenia, możliwości finansowania. Otrzymana w trakcie seminarium wiedza pozwoli na podjęcie decyzji odnośnie wymienionych działań, które w przyszłości przyczynią się do ograniczania liczby osób wykluczonych społecznie, a tym samym do poprawy warunków życia na terenach wiejskich, ograniczenia ubóstwa i rozwoju gospodarczego na obszarach wiejskich.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy kliknąć w link „zarejestruj się" (poniżej) i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link z dostępem do webinarium.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Do udziału w webinarium zaprasza organizator merytoryczny – Jadwiga Weisbrod,
tel. 665 891 872, e-mail: j.weisbrod@w-modr.pl

Opracowanie: Jadwiga Weisbrod