WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Webinarium "Dobrostan zwierząt gospodarskich" - 03.12.2020r. godz. 9:50

Data utworzenia: 26-11-2020 ; Data wydarzenia: 03-12-2020

Webinarium "Dobrostan zwierząt gospodarskich" - 03.12.2020r. godz. 9:50

Szanowni Państwo!

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie serdecznie zaprasza na webinarium „Dobrostan zwierząt gospodarskich”, które odbędzie się 3 grudnia o godz. 9:50.

Prelegentami webinarium będą znani i cenieni przedstawiciele nauki i praktyki, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania. Poruszane będą tematy szeroko pojętego dobrostanu bydła. Omówione zostaną ważne aspekty zapewnienia dobrostanu do którego niewątpliwie można zaliczyć nowe rozwiązania i innowacje technologiczne w funkcjonowaniu obór dla bydła czy prawidłowe żywienie zwierząt w tym swobodny dostęp do stołu paszowego, czy też częstotliwość zadawanej paszy.

Zapraszamy rolników, hodowców bydła, producentów mleka jak również doradców rolniczych, przedstawicieli instytucji rolniczych oraz wszystkich zainteresowanych tematem.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy kliknąć w link "zarejestruj się" i poprawnie wypełnić formularz rejestracyjny. Na podany w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link z dostępem do webinarium.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Do udziału w webinarium zaprasza organizator merytoryczny: Sylwia Walesieniuk, tel. 665880978 e-mail: s.walesieniuk@w-modr.pl

W załączniku dostępny jest szczegółowy program webinarium. 

Opracowanie: Sylwia Walesieniuk