WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Webinarium pn. „Terapia zajęciowa - kierunkiem w rozwoju gospodarstw agroturystycznych oraz szansą dla osób z niepełnosprawnością”.

Data utworzenia: 11-09-2020 ; Data wydarzenia: 30-09-2020

Webinarium pn. „Terapia zajęciowa - kierunkiem w rozwoju gospodarstw agroturystycznych oraz szansą dla osób z niepełnosprawnością”.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie w dniu 30 września o godz. 1000 organizuje webinarium pn. „Terapia zajęciowa - kierunkiem w rozwoju gospodarstw agroturystycznych oraz szansą dla osób z niepełnosprawnością”.

Celem spotkania jest przekazanie wiedzy z zakresu prowadzenia w gospodarstwie agroturystycznym hortiterapii, która jest osią przewodnią webinarium. Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane poruszaną tematyką, w szczególności:

  • właścicieli gospodarstw agroturystycznych,
  • pracowników warsztatów zajęciowych,
  • pracowników placówek terapeutycznych,
  • opiekunów, rodziców osób starszych i dzieci,
  • oraz osób pragnących zapoznać się z hortiterapią.

Serdecznie zapraszamy do wcześniejszej rejestracji i wypełnienia formularza rejestracyjnego z wykorzystaniem podanego linku rejestracyjnego:

ZAREJESTRUJ SIĘ!

 

Na webinarium zaprasza organizator – Renata Kierska, p.o. Kierownika Sekcji Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki, tel. 665 892 846, e-mail: r.kierska@w-modr.pl

Webinarium dostępne jest na kanale YouTube

Zachęcamy do obejrzenia zaproszenia !

Opracowanie: Renata Kierska