WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Webinarium "AKTUALNE PROBLEMY W UPRAWIE I OBROCIE ROŚLIN BOBOWATYCH"

Data utworzenia: 10-07-2020 ; Data wydarzenia: 14-07-2020

Webinarium "AKTUALNE PROBLEMY W UPRAWIE I OBROCIE ROŚLIN BOBOWATYCH"

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza na webinarium pod tytułem ''Aktualne problemy w uprawie i obrocie roślin bobowatych’’, które odbędzie się 14 lipca 2020 r.  godz. 11:00.


Celem konferencji jest przedstawienie aktualnej sytuacji na rynku białka roślinnego, a także popularyzacja uprawy roślin bobowatych. Poznamy najważniejsze problemy pojawiające się przy uprawie oraz zalecane odmiany roślin bobowatych w naszym województwie. Będziemy dyskutować o zaletach uprawy tych roślin, a także o problemach na rynku zbytu.  Aby uzupełnić wiedze merytoryczną zabierzemy państwa również w teren. W relacjach video zobaczymy jak radzą sobie rośliny w tym roku na polu oraz  przekażemy wiedze praktyczną w trakcie pokazu polowego.

Nasi prelegenci to przedstawiciele nauki, specjaliści branżowi ale także praktycy w uprawie tych roślin, którzy podzielą się z nami swoją wiedza oraz odpowiedzą na wszelkie pytania.

Warunkiem udziału w internetowym seminarium jest rejestracja. W formularzu należy podać dokładny adres e-mail, gdyż na niego zostanie przesłany link dostępu do webinarium.

ZAREJESTRUJ SIĘ


Na webinarium zaprasza organizator - Agnieszka Wiśniewska - obejrzyj zapowiedź webinarium!
tel. 665 920 379; e-mail: a.wisniewska@w-modr.pl

Opracowanie: Agnieszka Wiśniewska