wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Wieści z PZDR >>

"RACJONALNY I ZDROWY STYL ŻYCIA W WIEJSKIM GOSPODARSTWIE DOMOWYM" - to nie tylko szkolenie....

Data utworzenia: 19-07-2023 ; Data wydarzenia: 17-07-2023 ; Powiat: bartoszycki

"RACJONALNY I ZDROWY STYL ŻYCIA W WIEJSKIM GOSPODARSTWIE DOMOWYM" - to nie tylko szkolenie....

    W dniu 17.lipca w Bartoszycach odbyło sie bardzo ciekawe szkolenie na temat  "Racjonalnego i zdrowego stylu życia w wiejskim gospodarstwie domowym".

Na nasze spotkanie przybyły przedstawicielki i dwóch przedstawicieli (bo w Kołach Gospodyń coraz częściej działają również Panowie) z 9 KGW z terenu powiatu bartoszyckiego . Wykładowcy w bardzo dostępny i ciekawy sposób przedstawili temat główny, ale też był czas na szereg pytań i poruszenie innych zagadnień nurtujących środowisko lokalnych liderów społeczności wiejskiej.

Uczestnicy chętnie dzielili się między sobą informacjami o podejmowanych inicjatywach na terenie swoich wiosek , swoimi osiągnięciami , planami ale również uwagami i problemami. Jednym z nich jest choćby potrzeba uzupełnienia wiedzy w temacie prowadzenia rachunkowości i księgowości w Kołach Gospodyń Wiejskich. Panie wyraziły chęć uczestniczenia w spotkaniach na temat sposobów i możliwości w pozyskiwaniu środków finansowych na prowadzoną przez nie działalność.

Okazuje się że szkolenie to nie tylko uzupełnianie swojej wiedzy ale także okazja na miło spędzony czas. Dziękujemy wszystkim przybyłym i zapraszamy na kolejne nasze spotkania.

Opracowanie: Agnieszka Kobryń