WMODR >> Aktualności >> Wieści z PZDR >>

Warmińsko-mazurski e-bazarek. Co to takiego?

Data utworzenia: 09-11-2021 ; Powiat: mrągowski

Warmińsko-mazurski e-bazarek. Co to takiego?

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego nr 5, Zespół Doradców w Mrągowie pragnie przypomnieć, że na stronie internetowej www.warminskomazurskiebazarek.pl funkcjonuje Warmińsko-Mazurski e-Bazarek, czyli serwis, w którym producenci rolni, koła gospodyń wiejskich, gospodarstwa agroturystyczne z województwa warmińsko-mazurskiego oferują swoje produkty rolne.

Zachęcamy producentów do zamieszczania BEZPŁATNYCH OGŁOSZEŃ, dzięki którym można uzyskać darmową promocję, a tym samym ułatwić sprzedaż swoich towarów.

Zachęcamy także konsumentów do kupowania świeżych i najwyższych jakościowo produktów rolnych w cenach producenta i bez marży.

Zaś na portalu społecznościowym na portalu społecznościowym Facebook działa grupa „Bazarek WMODR - powiat mrągowski”-https://www.facebook.com/groups/bazarek.wmodr.mragowo. „Grupa e-bazarkowa” z powiatu mrągowskiego jest miejscem, gdzie również można BEZPŁATNIE umieścić ogłoszenie dotyczące kupna, sprzedaży, bądź  oddania produktów żywnościowych, lecz nie tylko ( pełna lista jest dostępna w regulaminie w grupie). Grupa jest dostępna dla użytkowników portalu Facebook.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości i problemów zapraszamy do kontaktu. Pomocą służy doradca – Pani Paulina Makiewicz-Duda - kom. 665 960 423

Opracowanie: Paulina Makiewicz-Duda