WMODR >> Strona główna >> Artykuł na głównej stronie >>

Demonstracje polowe WMODR 2021

Celem prowadzonych demonstracji polowych jest upowszechnianie prawidłowej technologii produkcji uwzględniającej zasady integrowanej ochrony roślin i ich wpływu na plonowanie wybranych gatunków i odmian roślin uprawnych. Podczas planowania technologii produkcji rolnik, we współpracy z doradcą, dokonuje doboru odmiany rekomendowanej do uprawy w województwie warmińsko-mazurskim, agrotechniki i ochrony rośliny uprawnej.

 

 

Powiat Gmina Doradca prowadzący demonstracje Gospodarstwo  Uprawa

Monitoring

agrofagów

bartoszycki Sępopol Szymon Krysiuk Rafał Kubicki, Romankowo pszenica ozima pszenica ozima
rzepak ozimy
Sępopol Bożena Bukowska-Czeczko Roman Kubicki, Romankowo pszenżyto ozime
Sępopol  Szymon Krysiuk Dorota Sobiecka, Turcz  pszenica jara
Bartoszyce Lucyna Kozłowska Kamil Bilkiewicz, Wawrzyny ogrodnictwo
braniewski Pieniężno Grzegorz Bałanda Grzegorz Biłas, Perwilty pszenica ozima pszenica ozima
Wilczęta Krystian Żarnowski Patryk Kuderawiec, Bardyny pszenżyto ozime
Frombork Anna Subocz Tomasz Korybski, Jędrychowo żyto ozime
Pieniężno Marta Koziej Henryk Krzysztoń, Pajtuny pszenica jara
Braniewo Elżbieta Krajnik Bogdan Hrycyna, Pęciszewo TUZ
Płoskinia Rafał Kabara Mirosław Pawlukowski, Pierzchały kukurydza
działdowski Działdowo Aneta Jasińska Wojciech Kuliński, Grzybiny pszenżyto ozime kukurydza
Lidzbark Magdalena Galińska Mirosław Malikowski, Słup żyto ozime
Rybno Joanna Słupska Łukasz Popis, Tuczki kukurydza
Rybno Joanna Słupska Łukasz Popis, Tuczki jęczmień jary
Działdowo Renata Skibicka-Barszcz Agnieszka i Cyprian, Żach Wlewsk ogrodnictwo
Lidzbark Paweł Psiuk Piotr Psiuk, Wielki Łęck  ziemniak
elbląski Markusy Paulina Chlewińska Adrian Andrusewicz, Stankowo  pszenica ozima pszenica ozima
rzepak ozimy
Markusy Agnieszka Kieliszek Karol Andrusewicz, Stankowo  pszenżyto ozime
Elbląg Andrzej Romanowski Piotr Iwaniszewski, Nowotki pszenica jara
Elbląg  Katarzyna Czyż Rafał Jezierski, Nowakowo jęczmień jary
Gronowo Elbląskie Tadeusz Treska Stefan Dąbrowski, Oleśno rzepak ozimy
Godkowo Juniewicz Edyta  Konrad Dyl, Skowrony kukurydza
Pasłęk Grzegorz Tulski Roman Kajrewicz, Nowa Wieś ziemniak
Rychliki Alicja Kubisiak Edward Klimiuk, Rychliki  ogrodnictwo
Młynary Iga Jurczak Jan Stołycia, Kwietnik TUZ
ełcki Prostki  Karol Dobrzyń Sławomir Żebrowski, Miechowo   pszenica ozima pszenica ozima
rzepak ozimy
Kalinowo Aneta Gralewska Piotr Moczydłowski, Laski Małe  żyto ozime
Stare Juchy Joanna Matyjasek Radosław Muzykiewicz, Wiśniowo Ełckie pszenica jara
Ełk  Katarzyna Kania  Michał Szadkowski, Szarek ogrodnictwo
giżycki Ryn Izabela Makarewicz Dawid Cekała, Grzybowo pszenica ozima kukurydza
Giżycko Marzena Szymańska Tomasz Rucki, Gajewo pszenżyto ozime
Wydminy Kobiela Emil Paweł Zieliński, Sucholaski  żyto ozime
Miłki Sabina Bielecka  Adam Golonka, Lipińskie kukurydza
gołdapski Banie Mazurskie Aleksander Wronowski Kupicz Tomasz, Banie Mazurskie pszenica jara kukurydza
Dubeninki Rafał Wronowski Bożena Jankowska, Żytkiejmy TUZ
Gołdap Emilia Zajączkowska Zajączkowski Marek, Grygieliszki  kukurydza
iławski Kisielice Karol Podgórski Tomasz Mądry, Ogrodzieniec pszenica ozima pszenica ozima
rzepak ozimy
Zalewo Bogdan Wawrzyńczyk Tomasz Cegłowski, Matyty  pszenżyto ozime
Susz Szymon Karpiński Przemysław Karpiński, Szczepankowo żyto ozime
Iława Adam Kozicki Tomasz Strzelec, Tynwałd TUZ
Lubawa Grzegorz Kasprowicz Wojciech Kasprzycki, Rożental  kukurydza
Iława Kazimierz Grzywaczewski Marek Stachera, Iława ziemniak
kętrzyński Kętrzyn Andrzej Cybulski Adam Brzdęk, Gnatowo pszenica ozima pszenica ozima
rzepak ozimy
Kętrzyn Andrzej Cybulski Adam Brzdęk, Gnatowo  rzepak ozimy
Barciany Mariola Kustra Marek Kustra, Ogródki rzepak ozimy
Barciany Mariola Kustra Marek Kustra, Ogródki  pszenica jara
Srokowo Wojciech Gryczka Krystyna Gryczka, Kaczory jęczmień jary
Reszel Czesława Orłowska Piotr Radecko, Zawidy bobowate
Korsze Sylwia Zubek Ryszard Siewiera, Sarkajmy ziemniak
lidzbarski  Lidzbark Warmiński Zbigniew Salmanowicz Mariusz Szałaj, Runowo  pszenica ozima pszenica ozima
rzepak ozimy
Orneta Mirosław Zdunek Dariusz Kołek, Kumajny pszenica ozima
Kiwity Czesław Kimbar Paweł Kucharewicz, Kiwity  pszenżyto ozime
Lubomino Ewa Pakulniewicz Paweł Gruszczyński, Wapnik jęczmień jary
Lidzbark Warmiński Wojciech Staniszewski Łukasz Szostak, Medyny kukurydza
mrągowski Mrągowo Witold Sańko Marcin Radziwon, Zalec pszenica ozima kukurydza
Mikołajki Paulina Makiewicz Krystian Grabowski, Górkło żyto ozime
Piecki Agnieszka Bąba Dariusz Piórkowski, Piecki kukurydza
Mrągowo Sebastian Gleba Adam Białczak, Marcinkowo kukurydza
nowomiejski Nowe Miasto Lubawskie Sabina Obuchowska Adam Twardy, Tylice pszenica ozima pszenica ozima
rzepak ozimy
ziemniak
Nowe Miasto Lubawskie Rafał Formański Adam Twardy, Tylice pszenżyto ozime
Nowe Miasto Lubawskie Joanna Kwiatkowska Mariola Szaładzińska
 Nowe Miasto Lubawskie
ogrodnictwo
Nowe Miasto Lubawskie Natalia Puzio Adam Twardy, Tylice ziemniak
Kurzętnik Grzegorz Kowalski Janusz Lisiński, Brzozie Lubawskie rzepak ozimy
nidzicki Nidzica Artur Jankowski Mariusz Wiśniewski, Szerokopaś żyto ozime ziemniak
Kozłowo Izabela Chałubowicz Krzysztof Pisarewicz, Sarnowo ogrodnictwo
Janowiec Kościelny Grzegorz Jędrzejek Krzysztof Gostkowski, Kownatki-Falęcino ziemniak
Janowo Dariusz Mazur Marek Wroński, Szczepkowo-Giewarty kukurydza
olecki Olecko Olga Herbszt Bogusław Zieliński, Gordejki Małe pszenica ozima pszenica ozima
rzepak ozimy
Kowale Oleckie Barbara Szymanowska-Brozio Krzysztof Lejmel, Golubki pszenżyto ozime
Kowale Oleckie Karol Sus Ewy Suchockiej-Pietrewicz, Daniele  ziemniak
olsztyński Purda Władysław Tyllo Jan Orłowski, Patryki   pszenica ozima rzepak ozimy
pszenica ozima
Olsztynek Marcin Gołębiewski Ryszard Gołębiewski, Gaj  pszenica ozima
Dobre Miasto Magdalena Okurowska Marek Wołczak, Głotowo pszenżyto ozime
Jonkowo Iwona Szajda Marcin Skuracz, Węgajty pszenżyto ozime
Barczewo Kamil Grażul Jerzy Żejmo, Ruszajny żyto ozime
Purda Władysław Tyllo Jan Orłowski, Patryki  rzepak ozimy
Olsztynek Marcin Gołębiewski Bartlomiej Krawczyk, Mierki  rzepak ozimy
Świątki Marta Krech Daniel Malicki, Komalwy pszenica jara
Kolno Anna Głoskowska Jan Kowalski, Kominki pszenica jara
Biskupiec Wanda Kępczyńska Waldemar Kudan, Węgój jęczmień jary
Dywity Arkadiusz Grędziński Wiesław Jara, Tuławki  TUZ
ostródzki Miłakowo Hanna Wolińska Piotr Bąbolewski, Warkałki  pszenica jara  
Grunwald Andrzej Kasiorkiewicz Przemysław Jara, Frygnowo  jęczmień jary
Dąbrówno Jolanta Bączek-Ostrowska Marian Sztuba, Brzeźno Mazurskie TUZ
Morąg Monika Zabłocka  Jan Strzeszewski, Łączno kukurydza
Ostróda Rafał Pawłowski Tomasz Piskorz, Kajkowo ziemniak
Miłomłyn Anna Sawko Jan Kic, Dębinka  bobowate
piski Ruciane Nida Monika Pałdyna Krzysztof Skrajny, Wojnowo pszenżyto ozime kukurydza
Pisz Małgorzata Chwojnicka Radosław Pisiak, Jeże  żyto ozime
Biała Piska Ewelina Lechowska Beata Dobrzycka, Bełcząc  jęczmień jary
Biała Piska Emil Sajdak Henryk Duda, Dmusy kukurydza
szczycieński Świętajno Gabriela Górska Wiesław Kozłowski, Świętajno pszenżyto ozime  
Rozogi Sławomir Skłodowski JarosławSoliwoda, Łukta żyto ozime
Jedwabno Natalia Muchowska Grzegorz Grzegorczyk, Nowy Dwór TUZ
Wielbark Ewa Suchowiecka Lila Skorupska, Lejkowo kukurydza
Wielbark Aneta Mariańska Mariola Jabłońska, Jesionowiec  kukurydza
węgorzewski Węgorzewo Justyna Nowak Marek Garbowski, Stulichy pszenżyto ozime rzepak ozimy
Węgorzewo Kinga Latosińska Krzysztof Świrski, Trygort rzepak ozimy
Budry Krzysztof Bartnik Bogdan Deneka, Pawłowo jęczmień jary