WMODR >> Strona główna >> Artykuł na głównej stronie >>

Zapraszamy do udziału w szkoleniach e-learningowych

Zapraszamy do udziału w szkoleniach e-learningowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach e-learningowych. E-learning to sposób zdalnego nauczania z wykorzystaniem internetu i komputera. Poprzez wykorzystanie dostępnych multimedialnych technologii forma ta stanowi wsparcie lub alternatywę dla tradycyjnych metod nauczania. Uczestnik w każdej chwili może powrócić do  materiału przedstawionego w formacie online, aby odświeżyć konkretne informacje i przepisy. Szkolenia dostępne są na platformie moodle.wmodr.pl  przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca. Taka forma szkoleń daje możliwość uzyskania i uzupełnienia aktualnych zagadnień z branży rolniczej, uczestnik po zaliczeniu testu otrzyma zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia. Dodatkowym atutem jest fakt, że szkolenia e-learningowe opracowane przez naszych specjalistów są bezpłatne. Dlatego nie trać czasu i wykorzystaj go jak najlepiej, rejestrując się na nasze szkolenia, wystarczy kliknąć w link.

 

Zagroda edukacyjna - pomysł na gospodarstwo czy gospodarstwo z pomysłem

Celem szkolenia jest aktualizacja i upowszechnienie wiedzy obejmującej zagadnienia związane z ideą rolnictwa społecznego i edukacji na wsi, założeniami programowymi Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych, uwarunkowaniami organizacyjno-metodycznymi funkcjonowania zagrody edukacyjnej oraz możliwościami wsparcia finansowego związanymi z prowadzeniem działalności edukacyjnej gospodarstw rolnych.

Szkolenie potrwa do 20 grudnia 2021 roku.

Link do szkolenia: https://forms.gle/nhrgDXpPGyYrs63B6 

 

Obserwujcie naszą stronę po Nowym Roku kolejne szkolenia e-learningowe!

Po rejestracji otrzymają Państwo e-maila z dostępem do platformy szkoleniowej. Szczegółowych informacji udzieli: Joanna Zarucka, j.zarucka@w-modr.pl, tel.: 665 892 879.