WMODR >> Powiatowe Zespoły Doradztwa >> PZDR nr 4: Zespół Doradców w Olsztynie >>

„Aktywizacja mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie podmiotów ekonomii społecznej we współpracy z lokalnymi organizacjami społecznymi”

Data utworzenia: 17-12-2020 ; Data wydarzenia: 23-12-2020 ; Powiat: olsztyński

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Olsztynie organizuje szkolenie online na temat: „Aktywizacja mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie podmiotów ekonomii społecznej we współpracy z lokalnymi organizacjami społecznymi”. Szkolenie poprowadzą: Pani Jadwiga Weisbrod - starszy referent Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie (Oddział w Olecku) oraz Marta Krech (doradca PZDR Olsztyn). W czasie pandemii nie możemy spotkać się z Państwem osobiście, ale jako pracownicy Warmińsko - Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego chcemy docierać do Państwa z wszelkimi istotnymi informacjami. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wirtualne, które odbędzie się 23 grudnia 2020 roku (środa) o godzinie 12:00. Osobą odpowiedzialną za szkolenie jest Marta Krech tel. kontaktowy: 665 880 850, adres mailowy: m.krech@w-modr.pl. Aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować klikając w poniższy link:

https://forms.gle/Sj7dcu5cthgF5zbv8

Przed e-szkoleniem każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma na wskazany przy rejestracji adres mailowy, link do szkolenia online, który umożliwi udział w wirtualnym spotkaniu. Serdecznie zapraszamy!

Opracowanie: Marta Krech