WMODR >> Powiatowe Zespoły Doradztwa >> PZDR nr 4: Zespół Doradców w Olsztynie >>

„Działania na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego wsi oraz funkcjonalnego urządzania gospodarstwa rolnego”.

Data utworzenia: 09-12-2020 ; Data wydarzenia: 16-12-2020 ; Powiat: olsztyński

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Olsztynie organizuje szkolenie online na temat: „Działania na rzecz zachowania dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego wsi oraz funkcjonalnego urządzania gospodarstwa rolnego”. Szkolenie poprowadzą: Arkadiusz Grędziński (Głowny doradca PZDR Olsztyn) oraz Pani Aneta Długokęcka - specjalista z Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie. W czasie pandemii nie możemy spotkać się z Państwem osobiście, ale jako pracownicy Warmińsko - Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego chcemy docierać do Państwa z wszelkimi istotnymi informacjami. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wirtualne, które odbędzie się 16 grudnia 2020 roku (środa) o godzinie 13:00. Osobą odpowiedzialną za szkolenie jest Arkadiusz Grędziński tel. kontaktowy: 665 992 220, adres mailowy: a.gredzinski@w-modr.pl. Aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować klikając w poniższy link:

 https://forms.gle/ToPvK28vcSMHfAqm8

Przed e-szkoleniem każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma na wskazany przy rejestracji adres mailowy, link do szkolenia online, który umożliwi udział w wirtualnym spotkaniu. Serdecznie zapraszamy!

Opracowanie: Arkadiusz Grędziński