WMODR >> Powiatowe Zespoły Doradztwa >> PZDR nr 4: Zespół Doradców w Olsztynie >>

"Hodowla, chów i użytkowanie zwierząt gospodarskich, w tym zasady uboju z konieczności zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią".

Data utworzenia: 09-12-2020 ; Data wydarzenia: 15-12-2020 ; Powiat: olsztyński

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Olsztynie organizuje szkolenie online na temat: "Hodowla, chów i użytkowanie zwierząt gospodarskich, w tym zasady uboju z konieczności zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią". Szkolenie poprowadzą: Władysław Tyllo (Starszy doradca PZDR Olsztyn) oraz Pan Jerzy Bancewicz - Główny specjalista ds. produkcji zwierzęcej, chowu i hodowli koni, owiec, kóz i drobnego inwentarza, koordynator techniki ochrony roślin z Warmińsko – Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie. W czasie pandemii nie możemy spotkać się z Państwem osobiście, ale jako pracownicy Warmińsko - Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego chcemy docierać do Państwa z wszelkimi istotnymi informacjami. Serdecznie zapraszamy na spotkanie wirtualne, które odbędzie się 15 grudnia 2020 roku wtorek) o godzinie 13:00. Osobą odpowiedzialną za szkolenie jest Władysław Tyllo tel. kontaktowy: 665 992 012, adres mailowy: w.tyllo@w-modr.pl. Aby wziąć udział w szkoleniu należy się zarejestrować klikając w poniższy link:

 https://forms.gle/rjaN7zvFrjb8CPn17

Przed e-szkoleniem każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma na wskazany przy rejestracji adres mailowy, link do szkolenia online, który umożliwi udział w wirtualnym spotkaniu. Serdecznie zapraszamy!

 

Opracowanie: Władysław Tyllo