WMODR >> Powiatowe Zespoły Doradztwa >> PZDR nr 4: Zespół Doradców w Olsztynie >>

Bieżące informacje o wybranych działaniach PROW 2014-2020, w tym nowego działania "Dobrostan zwierząt" oraz założenia Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku.

Data utworzenia: 07-12-2020 ; Data wydarzenia: 11-12-2020 ; Powiat: olsztyński

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Olsztynie organizuje szkolenie online na temat: "Bieżące informacje o wybranych działaniach PROW 2014-2020, w tym nowego działania "Dobrostan zwierząt" oraz założenia Wspólnej Polityki Rolnej po 2020 roku". Niestety z powodu panującej pandemii nie możemy spotkać się z Państwem osobiście, ale jako pracownicy Warmińsko - Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego chcemy docierać do Państwa z wszelkimi istotnymi informacjami, dlatego juz teraz serdecznie zapraszamy na spotkanie wirtualne, które odbędzie się 11 grudnia 2020 roku (piątek) o godzinie 13:00. Szkolenie poprowadzą: Magdalena Okurowska (Starszy doradca PZDR Olsztyn) oraz Pani Aleksandra Szwacka-Skiendziul - specjalista z Warmińsko - Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie. Osobą odpowiedzialną za organizację szkolenia jest Magdalena Okurowska tel. kontaktowy: 665 880 461, adres mailowy: m.okurowska@w-modr.pl,  Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, należy uprzednio się zarejestrować klikając w poniższy link:

https://forms.gle/iEmcmw3CEWi7EVqM6

Przed e-szkoleniem każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma na wskazany przy rejestracji adres mailowy, link do szkolenia online, który umożliwi udział w wirtualnym spotkaniu. Serdecznie zapraszamy!

Opracowanie: Magdalena Okurowska