wmodr.pl

WMODR >> Targi >> Ogłoszenia o targach >>

Zaprogramuj weekend z Nami!

Zaprogramuj weekend z Nami!

Dostrzegamy już pierwsze oznaki budzącej się do życia przyrody. W Nas, po przydługiej ziemie również wzmaga chęć spędzania czasu poza domem, na łonie natury. Wychodzimy naprzeciw takim potrzebom i już dzisiaj zachęcamy i zapraszamy do spędzenia wiosennego kwietniowego weekendu w otoczeniu Lasu Miejskiego na XIII Wiosennych Targach Ogrodniczych.

22 i 23 kwietnia na terenach przy ul. Jagiellońskiej 91 zagości trzynasta odsłona Wiosennych Targów Ogrodniczych, które są doskonałą alternatywą spędzenia wolnego czasu. W bogatej ofercie wystawców coś dla siebie znajdą działkowcy, właściciele ogrodów i miejskich balkonów. Zgodnie z tradycją nie zabraknie twórców rękodzieła, sztuki ludowej oraz smacznej kuchni regionalnej. Organizator nie zapomniał o najmłodszych i z myślą o nich przygotowana będzie prezentacja zwierząt gospodarskich oraz wioska dziecięca.

Obecnym na Targach czas umilą dźwięki muzyki i występy artystów ludowych, pokazy oraz konkursy z udziałem publiczności. Zaprogramuj ten weekend z nami!!!

 

POZNAJ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM TARÓW

 

 

Opracowanie: Urszula Anculewicz