WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego „WODA I RYBY”

Data utworzenia: 03-10-2019

3 października komisja w składzie: Tomasz Kajetan Czarkowski (przewodniczący komisji), Ewa Szeryńska, Mirosław Fesnak, wybrała najlepsze zdjęcia nadesłane w ramach konkursu fotograficznego „WODA I RYBY”.

Pierwsze miejsce przyznano Pani Kamili Wiśniewskiej-Hałce za zdjęcie „Na ryby!”. Drugie miejsce przyznano Pani Izabeli Kruszelnickiej za fotografię „Płocie w rzece Krutyni”. Natomiast trzecie miejsce zajęła praca Pana Rafała Latosińskiego „Cisza jak ta”.

Finaliści otrzymają dyplomy uznania oraz drobne upominki w formie ciekawych publikacji o tematyce ichtiologiczno-rybackiej. Dodatkowo zwycięskie prace zostaną opublikowane w miesięczniku Bieżące Informacje. Podsumowanie konkursu i wręczenie dyplomów odbędzie się podczas planowanej przez PAN konferencji dotyczącej zrównoważonego gospodarowania zasobami ichtiofauny w dniu 14 listopada 2019 r. w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91, 10-356 Olsztyn. O dodatkowych szczegółach poinformujemy laureatów drogą elektroniczną.

 

Opracowanie: Tomasz Czarkowski