WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Konkurs "Ogród przyjazny rodzinie i turystom" rozstrzygnięty

Data utworzenia: 01-07-2019

Konkurs "Ogród przyjazny rodzinie i turystom" rozstrzygnięty

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie już po raz ósmy zorganizował konkurs „Ogród przyjazny rodzinie i turystom”. Celem konkursu było propagowanie dbałości o własną posesję i ogród ale przede wszystkim wyłonienie i nagrodzenie najpiękniej zaaranżowanych przydomowych ogrodów w gospodarstwach rolnych, w tym gospodarstwach agroturystycznych do 5-ciu pokoi na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.
Do konkursu swoje ogrody zgłosiło 26 pasjonatów ogrodnictwa. Po wstępnej weryfikacji zgłoszeń, do II etapu zostało zakwalifikowanych 8 ogrodów, które w dniach 17-18.06.2019 r. zostały poddane lustracji.

Lista laureatów:
I miejsce: Pani Wiesława Węgierska, Górowo Trząski (powiat nidzicki)
II miejsce: Państwo Anna i Dariusz Kołek, Kumajny (powiat lidzbarski)
III miejsce: Pani Magdalena Markiewicz, Marcinkowo (powiat mrągowski)
Wyróżnienie: Pani Sylwia Bałachowicz „Siedlisko Pod Dębami”, Romankowo (powiat bartoszycki)

Laureatom gratulujemy, wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy oraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.
Wręczenie nagród odbędzie się podczas XXVI Jesiennych Targów Rolniczych "Wszystko dla rolnictwa” w dniach 7-8 września br. na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie przy ul. Jagiellońskiej 91.

 

Galeria zdjęć nagrodzonych ogrodów w zakładce multimedia.

 

Opracowanie: Renata Kierska