wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

KONFERENCJA „Współczesne wyzwania w dobrostanie zwierząt gospodarskich” 8 grudnia 2022r.

Data utworzenia: 30-11-2022 ; Data wydarzenia: 08-12-2022

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie serdecznie zaprasza na konferencję pn. „Współczesne wyzwania w dobrostanie zwierząt gospodarskich”, która odbędzie się 8 grudnia 2022 r. w Hotelu Omega w Olsztynie, przy ulicy Sielskiej 4a.

Serdecznie zapraszamy rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, studentów i uczniów szkół rolniczych, pracowników doradztwa rolniczego i instytucji działających na rzecz rolnictwa.

Podczas konferencji poruszone zostaną aktualne zagadnienie dotyczace antybiotykooporności, wpływu dobrostanu na jakość surowców pochodzenia zwierzęcego oraz Ekochschematu "Dobrostan zwierząt", w ramach Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027.

Konferencja realizowana w ramach programu:

Upowszechnianie znajomości przepisów o ochronie zwierząt gospodarskich wśród rolników województwa warmińsko-mazurskiego na rok 2022 - dotacja podmiotowa z budżetu województwa warmińsko-mazurskiego.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Ośrodka www.wmodr.pl.

Osobą do kontaktu w powyższej sprawie jest dr inż. Rodian Pawłowski, tel.: 695 550 460, e-mail: rodian.pawlowski@w-modr.pl

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia do 6 grudnia br., ilość miejsc ograniczona.

 

Opracowanie: Rodian Pawłowski