wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Doradca Roku 2022 w województwie warmińsko-mazurskim

Data utworzenia: 18-11-2022

Doradca Roku 2022 w województwie warmińsko-mazurskim

Doradca podczas swej codziennej pracy mierzy się z wieloma wyzwaniami.

Powinien być elastyczny, kompetentny, empatyczny, skuteczny, ambitny, odpowiedzialny i świadomy swych celów, których osiąganie jest wyzwaniem i motywacją do ciągłego samorozwoju.

Jaki jeszcze? - Prawdziwy!

Dlaczego? - Bo właśnie prawda i autentyczność budują najmocniejszy filar ich pracy, którego fundamentem jest powołanie.

Każdego zawodu można się nauczyć, lecz jeżeli u jego podstaw nie leży prawdziwe zaangażowanie i pasja, staje się tylko kolejną wykonywaną czynnością.

Co roku Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, w ramach Ogólnopolskiego Konkursu „Doradca Roku” na etapie wojewódzkim wyłania doradców rolniczych, których zaangażowanie staje się inspiracją i przykładem dla innych.

Organizatorem konkursu jest Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Współorganizatorem konkursu jest Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie. Ocenie podlegały zadania zrealizowane przez doradcę w 2021 roku, które dotyczyły przede wszystkim współpracy z rolnikami, upowszechniania wiedzy, projektów krajowych i międzynarodowych, doskonalenia własnego doradcy oraz innych działań, takich jak posiadanie dodatkowych uprawnień.

POZNAJ NASZYCH DORADCÓW ROKU 2022, których z dumą prezentowaliśmy podczas wczorajszej konferencji w Poznaniu "Dzień Przedsiębiorcy Rolnego 2022" organizowanej przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu oraz Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

OBEJRZYJ!

Opracowanie: Paulina Karaszkiewicz