wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Webinarium "Szlakiem dziedzictwa kulturowego regionu w kierunku innowacji - dobre praktyki", 30.11.2022 r.

Data utworzenia: 14-11-2022 ; Data wydarzenia: 30-11-2022

Webinarium "Szlakiem dziedzictwa kulturowego regionu w kierunku innowacji - dobre praktyki", 30.11.2022 r.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie ma przyjemność zaprosić na webinarium „Szlakiem dziedzictwa kulturowego regionu w kierunku innowacji - dobre praktyki’’, które odbędzie się 30 listopada 2022 r., godz. 10:00. Szkolenie będzie miało formę online.

Celem szkolenia jest promowanie dziedzictwa kulturowego regionu, popularyzowanie idei funkcjonowania zagród edukacyjnych oraz  innowacyjnych rozwiązań edukacji na obszarach wiejskich.

Webinarium jest skierowane do gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych, rolników, mieszkańców obszarów wiejskich, Lokalnych Grup Działania oraz przedstawicieli instytucji rolniczych i doradców rolnych. Szczegółowy program webinarium dostępny jest w załączeniu.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy dokonać rejestracji klikając w link rejestracyjny i poprawnie wypełnić formularz. Na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, w dniu webinarium zostanie przesłany link z dostępem do spotkania.

Rejestracja: https://forms.gle/nyJXAsyjWJFnYDtF8

Wszystkich zainteresowanych tematem zaprasza organizator merytoryczny: Maria Kapuścińska, tel. kom. 665 892 311, e-mail: m.kapuscinska@w-modr.

Opracowanie: Maria Kapuścińska