wmodr.pl

WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

XXVIII Jesienne Targi Rolnicze "Wszystko dla rolnictwa", 3-4 września 2022 r., Lądowisko Gryźliny

Data utworzenia: 01-08-2022 ; Data wydarzenia: 03-09-2022

           

Szanowni Państwo!

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XXVIII Jesiennych Targach Rolniczych „Wszystko dla rolnictwa”, które po raz pierwszy odbędą się w nowej lokalizacji tj. na terenie lotniska w Gryźlinach  (ul. Lotnicza 2, Gryźliny) w dniach 3-4 września 2022 r. 

Decyzja WMODR o zmianie miejsca organizacji tego wydarzenia podyktowana jest strategią rozwojową Ośrodka i planami związanymi z dalszą działalnością wystawienniczo–targową. Ta kluczowa dla Ośrodka lokalizacja zapewni atrakcyjną przestrzeń do organizacji przedsięwzięć wpisujących się w misję Ośrodka oraz wydarzeń, które przez lata wypracowały sobie markę i prestiż w branży.

Jesienne Targi Rolnicze „Wszystko dla rolnictwa” to przedsięwzięcie o bogatej historii promujące rolnictwo i płody produkcji rolnej z regionu Warmii i Mazur. Będą one doskonałą okazją do skorzystania z porad specjalistów i doradców rolnych, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z nowinkami technologicznymi w dziedzinie rolnictwa. 

Na Targach prezentowane będą maszyny i urządzenia rolnicze, pasze i dodatki paszowe, wyposażenie budynków inwentarskich, zwierzęta hodowlane i ozdobne, nawozy i środki ochrony roślin, budownictwo, odnawialne źródła energii, krzewy i rośliny ozdobne, wyposażenie ogrodów, żywność tradycyjna i regionalna, przetwórstwo rolno-spożywcze oraz instytucje działające na rzecz rolnictwa i obszarów wiejskich. 

Równolegle z Targami odbywać się będzie Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych, na której swój bogaty dorobek zaprezentują hodowcy bydła mlecznego i mięsnego, koni oraz owiec i kóz.

Nowe miejsce organizacji kolejnej edycji Jesiennych Targów Rolniczych „Wszystko dla rolnictwa” to przede wszystkim dużo większa powierzchnia wystawiennicza oraz doskonałe warunki komunikacyjne. Położone przy drodze ekspresowej S51 lądowisko w Gryźlinach pozwoli Ośrodkowi na dalszy rozwój tego wydarzenia, Państwu – wystawcom, zagwarantuje bardziej komfortowe warunki do prezentacji  Państwa asortymentu. To także doskonałe warunki do prezentacji warmińsko-mazurskich zwierząt hodowlanych w dwóch halach namiotowych o powierzchni 1000 m2 każda oraz setki miejsc parkingowych. Wspólnie z partnerami tego wydarzenia – Powiatem olsztyńskim i Gminą Stawiguda – podejmujemy działania, aby wydarzenie to zostało należycie skomunikowane środkami komunikacji publicznej. 

Z uwagi na wieloletnią współpracę zapraszam Państwa do udziału w tej imprezie.

                                 

Damian Godziński

Dyrektor
WMODR z siedzibą w Olsztynie

 

INFORMACJE DLA WYSTAWCÓW:
Po uprzednim zapoznaniu się z Regulaminem Targów uzupełnione karty zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać do WMODR z siedzibą w Olsztynie. Termin nadsyłania „Kart Zgłoszenia uczestnictwa w Targach” upływa z dniem 12 sierpnia 2022 r. (tj. 3 tyg. przed rozpoczęciem targów).

Karty zgłoszenia uczestnictwa w Targach można nadsyłać
pocztą na adres: Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91; 10-356 Olsztyn z dopiskiem TARGI
e-mailem na adres: targi@w-modr.pl  lub sekretariat@w-modr.pl

Karty zgłoszenia uczestnictwa w targach:
Karta dla wystawców branżowych (pobierz)
karta dla wystawców prezentujących przetwórstwo rolno-spożywcze w tym żywność tradycyjną i regionalną (pobierz)
karta dla wystawców prezentujących rękodzieło ludowe (pobierz)

Regulamin Targów (pobierz)

Regulamin porządkowy (pobierz)

Szczegółowe informacje o targach udziela:
Mirosław Fesnak tel. 89 535 76 84, wew. 45: tel. kom. 605 098 542, e-mail:m.fesnak@w-modr.pl
Joanna Szatkowska tel. 89 535 76 84, wew. 41; tel. kom. 697 700 707, e-mail: j.szatkowska@w-modr.pl 

Lokalizacja wydarzenia:


Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach.

WMODR zastrzega możliwość odwołania Targów, jeśli nie będą mogły się one odbyć ze względu na przepisy związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem Covid-19.

Dokumenty do pobrania:

Opracowanie: Mirosław Fesnak