WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Warsztaty pn. Koszty ekonomiczno-społeczne związane z powstaniem i prowadzeniem gospodarstw opiekuńczych dla osób starszych – 11.10.2021 r.

Data utworzenia: 06-10-2021 ; Data wydarzenia: 11-10-2021

Warsztaty pn. Koszty ekonomiczno-społeczne związane z powstaniem i prowadzeniem gospodarstw opiekuńczych dla osób starszych – 11.10.2021 r.

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie we współpracy z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach pn. Koszty ekonomiczno-społeczne związane z powstaniem i prowadzeniem gospodarstw opiekuńczych dla osób starszych, które odbędą się 11 października 2021 r. w godz. 11.00 – 14.00 w siedzibie WMODR (ul. Jagiellońska 91, 10-356 Olsztyn).

Warsztaty skierowane są do właścicieli gospodarstw rolnych, agroturystycznych i edukacyjnych oraz przedstawicieli organizacji i instytucji reprezentujących gminy wiejskie i miejsko-wiejskie. Mają na celu wymianę wiedzy i informacji w zakresie kosztów ekonomiczno- społecznych związanych z powstaniem i prowadzeniem gospodarstw opiekuńczych dla osób starszych.

W programie:
• potencjał rozwojowy gospodarstw opiekuńczych w Polsce
• koszty uruchomienia działalności
• kalkulacja opłacalności działalności opiekuńczej
• projekcje finansowe działalności opiekuńczej

Chęć udziału w warsztatach proszę zgłaszać do organizatora: Renata Kierska, tel. 665 892 846, e-mail: r.kierska@w-modr.pl

Liczba miejsc w warsztatach ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Opracowanie: Renata Kierska