WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Zapraszamy do udziału w szkoleniach e-learningowych

Data utworzenia: 22-09-2021 ; Data wydarzenia: 22-09-2021

Zapraszamy do udziału w szkoleniach e-learningowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach e-learningowych. E-learning to sposób zdalnego nauczania z wykorzystaniem internetu i komputera. Poprzez wykorzystanie dostępnych multimedialnych technologii forma ta stanowi wsparcie lub alternatywę dla tradycyjnych metod nauczania. Uczestnik w każdej chwili może powrócić do  materiału przedstawionego w formacie online, aby odświeżyć konkretne informacje i przepisy. Szkolenia dostępne są na platformie moodle.wmodr.pl  przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca. Taka forma szkoleń daje możliwość uzyskania i uzupełnienia aktualnych zagadnień z branży rolniczej, uczestnik po zaliczeniu testu otrzyma zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia. Dodatkowym atutem jest fakt, że szkolenia e-learningowe opracowane przez naszych specjalistów są bezpłatne. Dlatego nie trać czasu i wykorzystaj go jak najlepiej, rejestrując się na nasze szkolenia, wystarczy kliknąć w link.

 

Rolnictwo ekologiczne - szansa dla rolników i konsumentów województwa warmińsko-mazurskiego

 

Przygotowane dla Państwa szkolenie ma na celu przybliżyć zagadnienia związane z produkcją w systemie rolnictwa ekologicznego, zaznajomić z obowiązującymi przepisami i wymaganiami oraz pomóc w zrozumieniu tendencji zachodzących na globalnym rynku m.in. w kontekście Europejskiego Zielonego Ładu, wg których producent musi stawiać przede wszystkim na jakość produkcji rolnej. Szkolenie uwzględnia również zasady marketingu produktów ekologicznych ich oznakowania oraz zasady sprzedaży bezpośredniej.

Szkolenie potrwa do 31 października 2021 roku.

Link do szkolenia: https://forms.gle/Xaycf2CipL885exY6

 

Już wkrótce na naszej platformie kolejne szkolenie o tematyce:

  • Zagroda edukacyjna – pomysł na gospodarstwo czy gospodarstwo z pomysłem?

 

Po rejestracji otrzymają Państwo e-maila z dostępem do platformy szkoleniowej. Szczegółowych informacji udzieli: Joanna Zarucka, j.zarucka@w-modr.pl, tel.: 665 892 879.

Opracowanie: Joanna Zarucka