WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Zapraszamy do udziału w szkoleniach e-learningowych

Data utworzenia: 15-04-2021

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach e-learningowych. Szkolenia dostępne są na platformie www.moodle.wmodr.pl  przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca.  Platforma ta stanowi wygodne narzędzie do uczestniczenia w szkoleniach „na odległość” w elastyczny i przyjazny dla użytkownika sposób. Ponadto platforma daje możliwość bezpłatnego udziału w dowolnym szkoleniu umożliwiając uzyskanie i uzupełnienie aktualnych zagadnień z branży rolniczej,  dodatkowo uczestnik po zaliczeniu testu otrzyma zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia. Dlatego nie trać czasu i wykorzystaj go jak najlepiej, rejestrując się na jedno z naszych szkoleń, wystarczy kliknąć w link.

 

HODOWLA, CHÓW I UŻYTKOWANIE ZWIERZĄT GOSPODARSKICH, W TYM ZASADY UBOJU
Z KONIECZNOŚCI ZWIERZĄT GOSPODARSKICH KOPYTNYCH POZA RZEŹNIĄ

Celem szkolenia jest upowszechnianie wiedzy nt. aktualnych trendów w produkcji zwierzęcej, zasad przeprowadzania uboju z konieczności zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią oraz w zakresie zasad pozyskania mięsa w gospodarstwie na użytek własny, w tym pochodzącego z uboju z konieczności.

   Szkolenie trwa od 15 marca do 15 maja 2021 roku.

   Link do szkolenia:  https://forms.gle/mSdTcENo9HoSCAgE6

DZIEDZICTWO KULINARNE WSI JAKO PRODUKT TURYSTYCZNY REGIONU

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z tematyką dziedzictwa kulinarnego, które stanowi istotny element dziedzictwa kulturowego. Zagadnienia związane z tym tematem obejmują swym zakresem m.in. produkty tradycyjne i regionalne będące doskonałą formą prezentowania narodowych zwyczajów, co przyczynia się do pielęgnowania dziedzictwa oraz do premiowanie najlepszych i unikalnych produktów tradycyjnych i regionalnych.

Szkolenie trwa od  15 kwietnia do 15 czerwca 2021 roku.

   Link do szkolenia:  https://forms.gle/pwuST89RpoxQMBoj9    

Na kolejne nasze szkolenia zapraszamy po wakacjach

Po rejestracji otrzymają Państwo e-maila z dostępem do platformy szkoleniowej. Szczegółowych informacji udzieli: Joanna Zarucka, j.zarucka@w-modr.pl, tel.: 665 892 879.

Opracowanie: Joanna Zarucka