WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Zapraszamy do udziału w szkoleniach e-learningowych

Data utworzenia: 15-03-2021

Zapraszamy do udziału w szkoleniach e-learningowych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach e-learningowych. Szkolenia dostępne są na platformie www.moodle.wmodr.pl  przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca.  Platforma ta stanowi wygodne narzędzie do uczestniczenia w szkoleniach „na odległość” w elastyczny i przyjazny dla użytkownika sposób. Ponadto platforma daje możliwość bezpłatnego udziału w dowolnym szkoleniu umożliwiając uzyskanie i uzupełnienie aktualnych zagadnień z branży rolniczej,  dodatkowo uczestnik po zaliczeniu testu otrzyma zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia. Dlatego nie trać czasu i wykorzystaj go jak najlepiej, rejestrując się na jedno z naszych szkoleń, wystarczy kliknąć w link.

 

ZAKŁADANIE I PROWADZENIE POZAROLNICZEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ PRZEZ ROLNIKÓW I ICH DOMOWNIKÓW

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat: pojęć dotyczących działalności gospodarczej, podstaw prawnych obowiązujących przy zakładaniu działalności, procesu rejestracji działalności gospodarczej oraz możliwości otrzymania dofinansowania unijnego.

Szkolenie trwa od 15 lutego do 15 kwietnia 2021 roku.

Link do szkolenia:  https://forms.gle/hNTZT8jL6KGFYkLw5


HODOWLA, CHÓW I UŻYTKOWANIE ZWIERZĄT GOSPODARSKICH, W TYM ZASADY UBOJU Z KONIECZNOŚCI ZWIERZĄT GOSPODARSKICH KOPYTNYCH POZA RZEŹNIĄ

Celem szkolenia jest upowszechnianie wiedzy nt. aktualnych trendów w produkcji zwierzęcej, zasad przeprowadzania uboju z konieczności zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią oraz w zakresie zasad pozyskania mięsa w gospodarstwie na użytek własny, w tym pochodzącego z uboju z konieczności.

Szkolenie trwa od 15 marca do 15 maja 2021 roku.

Link do szkolenia:  https://forms.gle/mSdTcENo9HoSCAgE6


Już wkrótce na naszej platformie kolejne szkolenia o tematyce:

Dziedzictwo kulinarne wsi jako produkt turystyczny regionu.

Po rejestracji otrzymają Państwo e-maila z dostępem do platformy szkoleniowej.

Szczegółowych informacji udzieli: Joanna Zarucka, j.zarucka@w-modr.pl, tel.: 665 892 879.

Opracowanie: Joanna Zarucka