WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

20 lat Oddziału IPN w Białymstoku

Data utworzenia: 17-02-2021

W tym roku Oddział Instytutu Pamięci Narodowej w Białymstoku obchodzi 20-lecie działalności. Z tej okazji Damian Godziński Dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego spotkał się dziś z dr. hab. Piotrem Kardelą, dyrektorem białostockiego oddziału IPN oraz dr. Pawłem Warotem, naczelnikiem olsztyńskiej delegatury IPN.

Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy oraz zaplanowania kolejnych, wspólnych przedsięwzięć. Z tej okazji dr. hab. Piotr Kardela wręczył Dyrektorowi WMODR okolicznościowy grawerton z podziękowaniem za dotychczasową owocną współpracę i wsparcie udzielane IPN. Dyrektor Damian Godziński złożył na ręce gości adresy okolicznościowe z podziękowaniami za dotychczasową współpracę oraz przekazał drobne upominki.

Dziękujemy za dzisiejsze spotkanie, gratulując jednocześnie Instytutowi Pamięci Narodowej Oddziałowi w Białymstoku osiągnięć, które są zasługą dziesiątek pracowników Instytutu, od lat wykonujących swoje obowiązki z oddaniem i pełnym przekonaniem co do wyjątkowości misji, jaka została im powierzona.

Opracowanie: Mirosław Fesnak