WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Zapraszamy do udziału w szkoleniach e-learningowych

Data utworzenia: 15-02-2021 ; Data wydarzenia: 15-02-2021

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach e-learningowych. Szkolenia dostępne są na platformie www.moodle.wmodr.pl przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca. Platforma ta stanowi wygodne narzędzie do uczestniczenia w szkoleniach „na odległość” w elastyczny i przyjazny dla użytkownika sposób. Ponadto platforma daje możliwość bezpłatnego udziału w dowolnym szkoleniu umożliwiając uzyskanie lub uzupełnienie aktualnych zagadnień z branży rolniczej,  dodatkowo uczestnik po zaliczeniu testu otrzyma zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia. Dlatego nie trać czasu i wykorzystaj go jak najlepiej, rejestrując się na jedno z naszych szkoleń, wystarczy kliknąć w link.

ZATRZYMAĆ KAŻDĄ KROPLĘ WODY – ZWIĘKSZENIE RETENCJI, POWTÓRNE WYKORZYSTANIE WODY W GOSPODARSTWIE

Szkolenie skupione jest na retencji terenowej, metodach zwiększenia małej retencji na terenach wiejskich oraz zrównoważonego gospodarowania zasobami wodnymi w gospodarstwie. Zapoznaje z przepisami prawnymi wynikającymi z Prawa wodnego, jak również przybliża metody oszczędnego gospodarowania zasobami wodnymi na wszystkich etapach użytkowania.

Szkolenie trwa od 15 stycznia do 15 marca 2021 roku.

Link do szkolenia: https://forms.gle/aawzZu3RpY9xE6TM9

 

ZAKŁADANIE I PROWADZENIE POZAROLNICZEJ DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ PRZEZ ROLNIKÓW I ICH DOMOWNIKÓW

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom wiedzy na temat: pojęć dotyczących działalności gospodarczej, podstaw prawnych obowiązujących przy zakładaniu działalności, procesu rejestracji działalności gospodarczej oraz możliwości otrzymania dofinansowania unijnego.

Szkolenie trwa od 15 lutego do 15 kwietnia 2021 roku.

   Link do szkolenia:  https://forms.gle/hNTZT8jL6KGFYkLw5

Już wkrótce na naszej platformie kolejne szkolenia o tematyce:

  • Hodowla, chów i użytkowanie zwierząt gospodarskich, w tym zasady uboju z konieczności zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią;
  • Dziedzictwo kulinarne wsi jako produkt turystyczny regionu.

Po rejestracji otrzymają Państwo e-maila z dostępem do platformy szkoleniowej. Szczegółowych informacji udzieli: Joanna Zarucka, j.zarucka@w-modr.pl, tel.: 665 892 879.

Opracowanie: Joanna Zarucka