WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Zapraszamy do udziału w szkoleniach e-learningowych

Data utworzenia: 15-01-2021 ; Data wydarzenia: 15-01-2021

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach e-learningowych. Szkolenia dostępne są na platformie www.moodle.wmodr.pl  przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca. Platforma ta stanowi wygodne narzędzie do uczestniczenia w szkoleniach „na odległość” w elastyczny i przyjazny dla użytkownika sposób. Ponadto platforma daje możliwość bezpłatnego udziału w dowolnym szkoleniu umożliwiając uzyskanie i uzupełnienie aktualnych zagadnień z branży rolniczej, dodatkowo uczestnik po zaliczeniu testu otrzyma zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia. Jedynym warunkiem, jaki musi spełnić uczestnik to ukończone 18 lat. Dlatego nie trać czasu i wykorzystaj go jak najlepiej, zarejestruj się na szkolenie, wystarczy kliknąć w link.

 

ZATRZYMAĆ KAŻDĄ KROPLĘ WODY – ZWIĘKSZENIE RETENCJI, POWTÓRNE WYKORZYSTANIE WODY W GOSPODARSTWIE

Szkolenie skupione jest na retencji terenowej, metod zwiększenia małej retencji na terenach wiejskich oraz zrównoważonego gospodarowania zasobami wodnymi w gospodarstwie. Zapoznaje z przepisami prawnymi wynikającymi z Prawa wodnego, jak również przybliża metody oszczędnego gospodarowania zasobami wodnymi na wszystkich etapach użytkowania.

Szkolenie trwa od 15 stycznia do 15 marca 2021 roku.

Link do szkolenia: https://forms.gle/aawzZu3RpY9xE6TM9

 

Już wkrótce na naszej platformie kolejne szkolenia o tematyce:

  • Zakładanie i prowadzenie pozarolniczej działalności gospodarczej przez rolników i ich domowników;
  • Hodowla, chów i użytkowanie zwierząt gospodarskich, w tym zasady uboju z konieczności zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią;
  • Dziedzictwo kulinarne wsi jako produkt turystyczny regionu.

Po rejestracji otrzymają Państwo e-maila z dostępem do platformy szkoleniowej. Szczegółowych informacji udzieli: Joanna Zarucka, j.zarucka@w-modr.pl, tel.: 665 892 879.

Opracowanie: Joanna Zarucka