WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Konkurs fotograficzny "Rolnictwo to moja pasja" - XI edycja

Data utworzenia: 18-08-2020

Konkurs fotograficzny "Rolnictwo to moja pasja" - XI edycja

Interesujesz się wsią, rolnictwem, pracą na wsi? Lubisz fotografować? Jeśli odpowiedź brzmi TAK koniecznie weź udział w XI Edycji Konkursu fotograficznego „Rolnictwo to moja pasja”!

Połącz pasje, którymi są rolnictwo, warmińsko-mazurska wieś i fotografia! Zapraszamy do wzięcia udziału w XI edycji konkursu fotograficznego, organizowanego przez Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie „Rolnictwo to moja pasja”

Konkurs jest skierowany do rolników i mieszkańców obszarów wiejskich, miłośników rolnictwa i fotografii, niezależnie od wieku i płci. Głównym założeniem konkursu jest ukazanie piękna wsi i rolnictwa. Uchwycenie na fotografii wyjątkowości ludzi, zwierząt, krajobrazów warmińsko-mazurskiej wsi oraz trudu pracy rolnika, co jest niewątpliwie sztuką.

Fotografie będą oceniane w trzech kategoriach:

  • bezpieczna zagroda
  • zwierzęta gospodarskie
  • bezpieczna praca na wsi

Zdjęcia należy przesyłać w terminie od 13 lipca do 30 sierpnia 2020 r. na adres Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie, 10-356 Olsztyn, ul. Jagiellońska 91 na płycie CD-R lub bezpośrednio na adres email: j.zarucka@w-modr.pl, z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”, wraz z formularzem zgłoszenia udziału w Konkursie.

Podsumowanie i rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w pierwszym tygodniu września 2020 roku.

Regulamin Konkursu wraz z kartą zgłoszenia w załączeniu.

Źródło: WMODR
Opracowanie: Joanna Zarucka