WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Konkurs „Najciekawsza zagroda mazurska z elementami architektury regionalnej”

Data utworzenia: 14-07-2020

Konkurs „Najciekawsza zagroda mazurska z elementami architektury regionalnej”

Informujemy, że Warmińsko–Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie w ramach konkursu nr 4/2020 dla partnerów Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich (KSOW) na wybór operacji, które będą realizowane w 2020 r. i 2021 r. w ramach dwuletniego planu operacyjnego na lata 2020–2021, realizuje operację pn.: „Promocja dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego wsi mazurskiej".


Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt. „Najciekawsza zagroda mazurska z elementami architektury regionalnej", po wcześniejszym zapoznaniu się z regulaminem konkursu i spełnieniu określonych wymogów.


Konkurs ma za zadanie wypromowanie i ukazanie żywych przykładów tradycyjnego rzemiosła budowlanego regionu, który dzięki swej zawiłej historii ukształtował swą własną tożsamość.


Konkurs skierowany jest do rolników oraz mieszkańców obszarów wiejskich, posiadających w swojej zagrodzie obiekt z obejściem zaaranżowany w ciekawy sposób z zachowaniem elementów architektury regionalnej Mazur.


Warunkiem udziału w Konkursie jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia wraz z co najmniej czterema zdjęciami obiektu i obejścia będącego przedmiotem konkursu ukazującymi go z różnych perspektyw.


Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody finansowe.


Zgłoszenia należy wysyłać do dnia 30 lipca 2020 r. na adres:
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie
ul. Jagiellońska 91
10-356 Olsztyn
Dział Rozwoju Obszarów Wiejskich
lub pocztą elektroniczną na adres: a.dlugokecka@w-modr.pl.


Szczegółowych informacji udziela:
Aneta Długokęcka
tel. 695 550 952


Jednocześnie informujemy o możliwości zarejestrowania się jako partner KSOW oraz o funkcjonowaniu portalu internetowego http://ksow.pl

Opracowanie: Aneta Długokęcka