WMODR >> Aktualności >> Informacje >>

Zaproszenie do udziału w wydarzeniu promującym polską żywność, połączonym z możliwością sprzedaży produktów, w hali targowej Markthalle Neun w Berlinie (Niemcy) w dniach 19-21 marca 2020 r.

Data utworzenia: 12-02-2020

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa organizuje wydarzenie promujące polskie produkty rolno-spożywcze wysokiej jakości, kuchnię i kulturę kulinarną w hali targowej Markthalle Neun w Berlinie (Niemcy), połączone z możliwością sprzedaży detalicznej produktów, w dn. 19-21 marca br.

Markthalle Neun to centrum żywności w Berlinie – platforma, na której skupia się popyt i podaż na wysokiej jakości rzemieślnicze produkty spożywcze. Jest to miejsce otwarte na kulturę, tradycję i styl życia różnych regionów świata. Targowisko stawia sobie za cel promocję różnorodności kulinarnej wystawiających się krajów, kultury jedzenia, ręcznych wyrobów oraz kładzie szczególny nacisk na wymiar lokalny, sezonowość, smak, wysoką jakość żywności oraz umiejętność łączenia tradycyjnego podejścia do tematu kulinariów ze współczesnymi trendami.

Termin na przesyłanie formularzy zgłoszeniowych do udziału w wydarzeniu upływa w dniu 17 lutego br. (poniedziałek).

Szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia w poniższych załącznikach.

Źródło: www.kowr.gov.pl
Opracowanie: Mirosław Fesnak